אולטרסאונד אורטופדי ופציעות ספורט


כולנו מכירים את הבעיות שנגרמות בגלל פציעה בגפיים וגורמות לסבל רב בתפקוד. לא תמיד הסיבה לכך ידועה. בדיקת אולטרסאונד אורתופדי נעשית כאשר המטופל מתלונן על בעיות אורטופדיות שאינן ניתנות לאבחון בצילומי רנטגן במפרקים השונים כמו ביד או בברך, או כאשר ברור שהבעיה נובעת גם מרקמות רכות שלא יוכלו להיראות בדימות כזה אלא רק באולטרסאונד. הבדיקה היא חיצונית לחלוטין ואינה מסכנת את הנבדק בקרינה מייננת של אנרגיה גבוהה כמו רנטגן. היא נותנת תמונה מדויקת של הרקמות הרכות שאותן בודקים בזמן בעיות כאלה, כמו קרעים ברצועות, בגידים או בשרירים, בעיות כתף, מרפק, שורש כף היד, מפרקים של הברך, הירך והקרסול, שהם מקומות מועדים לפורענות אורטופדית ידועה.

\כאמור, הבדיקה מדמה את האיבר הפנימי מבלי שיהיה צורך להשתמש בקרינת רנטגן או להחדיר מכשיר לצילום מבפנים.

מה עוד בודקים באולטרסאונד אורטופדי?

בבדיקות גלי הקול של האולטרסאונד בודקים גם את כל המקרים שבהם מאבחנים דלקות מפרקים שונות, ציסטות שמפריעות לתפקוד וגורמות כאבים, גושים חשודים, בצקות ברגליים, גידולים מכל סוג, גם הממאירים וגם השפירים, וכמובן בעיות של הצטברות נוזלים בכל מיני מקומות.

בדיקת אולטרסאונד אינה גורמת לתופעות לוואי ותוצאותיה מדויקות למדי מבלי להיות פולשניות, בוודאי לא כשהן בגלל בעיות אורטופדיות.

הנבדקים יופנו לבדיקות אלה בגלל כאבים נמשכים וגוברים שאי אפשר היה לאבחן מקור להם, כאשר ברור כי יש דלקות מפרקים שהולכות ומחריפות, כאשר חושדים בהימצאותם של גידולים וכאשר מבחינים בנפיחויות ובהצטברות נוזלים.

להזמנת אולטרסאונד אורטופדי חייגו *4550 מכל טלפון או השאירו פרטיכם בטופס, ואנו ניצור עימכם קשר:

שם ומשפחה: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון: (חובה)

עיר: (חובה)

פרטים נוספים:

*בהתאם לס`11 לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א, 1981, כי אין חובה למסור את המידע, המטרה לשמה מתבקש המידע (כולל דיוור ישיר).

*בהתאם לס` 17 ולחוק הנ"ל, את האפשרות להסיר פרטים מרשימת הדיוור באמצעות פניה לכתובת המייל: [email protected]
או בפקס - 03-6120488 (מספר הבקשה: 4522).