בדיקות אולטרסאונד

אנו מבצעים את מרבית בדיקות האולטרסאונד הקיימות ומגיעים עד הבית.

כל הבדיקות מבוצעות באמצעות מכשירי אולטרסאונד ניידים מהמתקדמים בעולם, מאושרים על ידי ה- FDA ומשרד הבריאות בארץ.

בדיקות האולטרסאונד שלנו:

אייקון מנורה

בדיקת דופלר

בדיקה זו היא שם כולל לבדיקת זרימת דם,כיוון ומהירות הן בורידים והן בעורקים תוך שימוש בעיקרון דופלר. לדוגמא: זרימת דם בעורקי הצוואר תוך חיפוש חסימות.

אייקון מנורה

אולטרסאונד רקמות רכות

מיועד לבדיקת גושים תת עוריים שטבעם לא ברור כגון ליפומות (גושי שומן), בלוטות לימפה וציסטות הקשורים לגידים. בד”כ הבדיקה מבוצעת כאשר נמצא במישוש גוש מתחת לעור והרופא רוצה לוודא את טבעו.

אייקון מנורה

אולטרסאונד אורטופדי ופציעות ספורט

שם כולל לבדיקות אולטרסאונד של הכתפיים, פרקי יריכיים, קרסוליים וברכיים. בדיקה זו מבוצעת ברוב המקים כאשר יש חשד לפגיעה בגידים מוקרעים או ציסטות שונות.

אייקון מנורה

אולטרסאונד בלוטת תריס

בבדיקת בלוטת התריס ניתן לזהות את גודל ומבנה הבלוטה והימצאות תהליכים אחרים בתוכה. בדיקה זו נדרשת כאשר נמוש גוש על ידי רופא או כאשר התגלתה הפרעה בתפקוד הבלוטה באמצעות בדיקת דם.

אייקון מנורה

אולטרסאונד דרכי שתן

אולטרסאונד כליות ודרכי שתן מיועדת לבדוק את מבנה הכליות ונוכחות אבנים, הפרעה בהולכת שתן מהכליות אל השלפוחית או ממצאים אחרים. בדיקה זו כוללת גם את כיס השתן .

אייקון מנורה

אולטרסאונד בטן עליונה

בדיקה זו היא שם כולל לסריקה של איברי הבטן העליונה הכוללים: כבד,כיס מרה, דרכי מרה, לבלב, טחול וכליות. הסיבות העיקריות לבדיקה: או בהתייחס לאיבר ספציפי ומסוים כפי שהוזכר לעיל או במצבים בהם יש כאבי בטן וסיבתם אינה ברורה.

אייקון מנורה

אולטרסאונד בדיקת אשכים, (Torison)

אולטרסאונד אשכים נעשה כדי לזהות את מבנה וגודל האשך, וורידים מסביבו ואת זרימת הדם. הבדיקה מבוצעת כאשר נמוש גוש באזור האשכים או כאשר המטופל סובל מכאבים באשכים וסביבתם. במקרים מסוימים אולטרסאונד אשכים מתבצע בשל בעיות פוריות.

אייקון מנורה

אולטרסאונד כיס מרה

הבדיקה מיועדת לבדוק את תוכן כיס המרה ודפנותיו. הסיבה העיקרית לבדיקה זו היא חיפוש אבנים. הבדיקה במבוצעת ברוב המקרים כאשר ישנם כאבים בבטן העליונה מימין עם סימפטום אופייני של כאב לאחר אכילה של אוכל שומני.

אייקון מנורה

אולטרסאונד בטן תחתונה

בדיקה זו למעשה מהווה חלק מבדיקת כליות ודרכי שתן. אצל גברים הבדיקה כוללת גם את הערמונית בעיקר עקב גדילתה.

אייקון מנורה

בדיקת DVT

בדיקה זו הינה בדיקה מסוג דופלר, כלומר בודקת זרימת דם בורידים ומיועדת ליריכיים ולשוקיים.

להזמנת בדיקת אולטרסאונד:

להזמנת בדיקה בביתך, חייגו 4550* או פנו בטופס:

עקבו אחרינו בפייסבוק